دمیدن – وزیدن آمریکا آمریکایی سرطان ریه

دمیدن – وزیدن: آمریکا آمریکایی سرطان ریه مبتلا شدن سرطان ریه سرطان پوست سرطان پوست اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (630)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

ایام گذشت و باز هم به دهه مبارک فجر رسیدیم. دهه ای که جهت ما علاقه مندان به سینما با یک جشنواره گره خورده، جشنواره ای که هر سال برترین های سینمای سالی که پیش روی خود دارد را معرفی میکند و یک جُنگ و رقابتی جالب و دوستداشتنی جهت عاشقان هنر هفتم هست، جدا از سیر نزولی کیفیت آثار و داوری های این جشنواره، باز هم جای خود را در میان این قشر دارد و تب و تابش هنوز در میان مردم زنده هست. یکی دو روزی میشود که سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شروع شده است و 25 فیلم سودای گروه تحریریه سایت در 13 سینما در پایتخت کشور عزیزمان ایران و سینماهایی در سایر شهر ها به اکران در آمده هست. در همین یکی دو روز اول اکران ها آثار نا امیدی از کیفیت فیلم ها بر صورت خارج شوندگان از سینما و یادداشت های منتقدین میتوان ما را از ادامه داشتن روند نزولی کیفیت فیلم ها در جشنواره مطمئن کند، ولی خب ما با نگاهی مثبت به این مراسم خوش حالی نگاه می کنیم و در کل می خواهیم دور هم خوش بگذرانیم! مطلب این روز ها را با تصویر های مربوط به جشنواره و مراسم متعلقه شروع خواهیم کرد. ممنون از همراهی تان.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

مهناز افشار و بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان فیلم دارکوب یکی از فیلم های خوب جشنواره (طبق آینده نگری ها) در نخستین اکران این فیلم در پردیس آزادی. البته فعلا کمی سریع است در مورد خوب و بد بودن فیلم ها بگوییم، باید همه را ببینیم و بعد نظر نسبی بدهیم.

بهاره کیان افشار و احسان کرمی در همین مراسم. بهاره کیان افشار امسال در جشنواره خیلی پر کار نیست و فقط یک فیلم “ماهورا” به کارگردانی حمید زرگرنژاد را دارد.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

نوید محمد زاده، هومن سیدی و نوید پورفرجِ دو متری، بازیگران و کارگردان فیلم “مغز های کوچک زنگ زده” ساخته هومن سیدی که یکی دیگر از پرطرفدار های روزهای اول اکران بوده هست. “اعترافات ذهن خطرناک من” و “خشم و هیاهو” از کارهای برجسته گذشته سیدی هست. هومن کلا به گزینش نام یک کلمه ای جهت فیلم هایش اعتقاد ندارد.

آقا باقر هم در یکی از پردیس های سینمایی حاضر شد و فیلم “تنگه ابوغریب” بهرام توکلی را دید. حالا حالا که انتخاباتی پیش رو نداریم، تا جایی که یادمان است علاقه سینما هم نبوده، حتما علت دیگری داشته این حضور.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

رعنا آزادی ور در کنار مردم به تماشای فیلم “چهارراه استانبول” نشست. فیلم خوش ساخت مصطفی کیایی که رعنا یکی از بازیگران آن است.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

سیدمحمود رضوی، محمد حسین مهدویان و حمید فرخ نژاد در حاشیه نخستین اکران “لاتاری” فیلم خوش شانس این جشنواره جهت بردن گروه تحریریه سایت ها. بازخورد ها در مورد این فیلم بسیار متنوع هست، خیلی ها آن را عالی ترین فیلم مهدویان و خیلی ها هم آن را شبیه آثار میانگین حاتمی کیا با چاشنی سینمای کیمیایی می دانند! باید صبر کرد و آراء دیگران را دید.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

ساعد سهیلی، پسر پر کار جشنواره امسال که کمر به بردن گروه تحریریه سایت بسته در حاشیه اکران لاتاری. ساعد به جز لاتاریِ مهدویان، در “اتاق تاریک” روح الله حجازی و “ماهورا”ی حمید زرگرنژاد هم بازی کرده است.

همسر جان هم همراه آقا ساعد در مراسمات امسال حضور دارند.

افتتاحیه جشنواره با نام و یاد علی معلم عزیز شروع شد. با حضور بانو آذر معماریان و امید و ایمان عزیز. روح جنتلمنِ سینمای کشور عزیزمان ایران شاد. ایمان پسر کوچک علی معلم از منظر صورت و استایل بسیار شبیه به علی معلم نازنین است و روز به روز این شباهت زیاد میشود.

شبنم زن مقدمی در حاشیه افتتاحیه مراسم که در برج میلاد برگزار شده است بود. شبنم که سابقه بردن گروه تحریریه سایت عالی ترین بازیگر مکمل زن را دارد، امسال فقط با یک فیلم یعنی “خجالت نکش” رضا مقصودی در جشنواره حاضر است.

مونا فرجاد هم در افتتاحیه حضور داشت. مونا نقش اول فیلم “ماهورا” در جشنواره امسال است.

پژمان بازغی در مراسم افتتاحیه. امیدواریم این اضافه وزن محسوس پژمان بخاطر بازی در یک نقش ایجاد شده است باشد نه پرخوری! و با ورزش و زندگی سالم به وزن ایده آل بازگردد. فیلم “هایلایت” اصغر نعیمی تنها فیلم پژمان در جشنواره امسال است.

تقدیر از بزرگان سینما یکی از کارها پسندیده مراسم افتتاحیه جشنواره امسال بود که عمو اکبر عبدی یکی از تقدیر شوندگان آن بود. در این جا هم صحنه زیبای ابراز علاقه عمو اکبر به همسر عزیزش را شاهد هستید.

محمدرضا فروتن عزیز در بخشی از مراسم افتتاحیه روی سن آمد و به سخرانی پرداخت. محمدرضا در جشنوراه امسال حضور ندارد، یعنی به لطف هیئت داوران فیلم “سمفونی نهم” ساخته محمدرضا هنرمند که محمدرضا فروتن در آن هنرنمایی کرده بود در حضور در بخش مسابقه جشنواره جای ماند.

بچه های مستعد انیمیشن ایرانی “فیلشاه” در مراسم فرش قرمز این فیلم. امیدواریم این فیلمِ برجسته سرآغازی جهت ساخته شدن انیمیشن های ارزنده در سینمای کشورمان باشد.

کامبوزیا پرتوی، نسرین مرادی و سعید اقاخانی کارگردان و بازیگران مهم فیلم “کامیون” در مراسم فرش قرمز این فیلم. فیلمی که انتظار میرفت خیلی خوب باشد ولی اکثریت از تماشای آن ناراضی بودند. گویا اکتِ ضعیف نیکی کریمی (که حضور در مراسم را تحریم کرده است) به پاشنه آشیل این فیلم تبدیل شده است است.

استاد منوچهر اسماعیلی دوبولور خوش صدا و تکرار نشدنی سینمای کشورمان یکی دیگر از تقدیرشوندگان مراسم افتتاحیه جشنواره بودند. ارزوی سلامتی داریم جهت همه بزرگان سینما.

آقا کامبیز دیرباز در کاخ جشنواره. فیلم “سو تفاهم” احمدرضا معتمدی که یکی از فیلم های بی سر و صدای جشنواره هست، تنها فیلمی است که کامبیز در آن هنرنمایی کرده است.

امین خان حیایی، سوپراستاری که میخواهد امسال یک گروه تحریریه سایت به کارنامه بلندبالای خود اضافه کند. افتخاری که امین شانس زیادی جهت کسب آن دارد و هنرنمایی بی نقص او در “شعله ور” حمید نعمت الله و “دارکوب” بهروز شعیبی شانس او را جهت شکار گروه تحریریه سایت دوچندان کرده هست. امین جهت اثبات خود آمده هست، تا بگوید او صرفاً یک کمدی باز و هر لحظه حاضر در فیلم های تجاری نیست و می تواند در سینمای هنری هم بدرخشد.

مهدی پاکدل خوشتیپ در مراسم افتتاحیه. مهدی در فیلم “چهارراه استانبول” هنرنمایی کرده است.

محسن کیایی و برادرزاده اش در حاشیه مراسم افتتاحیه. او هم یکی دیگر از بازیگران فیلم برادرش، یعنی “چهارراه استانبول” است.

هومن شاهی و جواد عزتی جهت تماشای یکی از فیلم های جواد، یعنی “لاتاری” یا “تنگه ابوغریب” به پردیس آزادی رفته بودند.

بازیگران و کارگردان فیلم “جاده قدیم” همگی با لباس مشکی در مراسم فرش قرمز این فیلم حاضر شدند. این هماهنگی لباس قطعا علت دیگری جز جلب توجه رسانه ها ندارد، دلیلی که در ادامه منجر به اظهار نظر های عجیب و غیر مهم زن حکمت در نشست خبری شد. نشست خبریِ یکی از ضعیف ترین فیلم های جشنواره به زعم اکثر بینندگان و کارشناسان.

باران کوثری این بار با “عرق سرد” آمده تا بار دیگر گروه تحریریه سایت شکار کند. فیلم دغدغه مند سهیل بیرقی در دو روز اول اکران فوق العاده محبوب بوده است و میتوان آن را نامزد عالی ترین فیلم مردمی جشنواره دانست.

الناز حبیبی در گوشه ای از مراسم افتتاحیه جشنواره در سالن برج میلاد. الناز با فیلم “خجالت نکش” در جشنواره حضور دارد.

لیندا کیانی هم در افتتاحیه حضور داشت و هر لحظه یکی از افراد هر لحظه حاضر در کاخ جشنواره است و تا روز اخر با تمام نگهبانان و سکوریتی های برج میلاد سلام و علیک پیدا میکند. لیندا کیانی هم با “خجالت نکش” رضا مقصودی در جشنواره حضور دارد.

جشنواره هر لحظه عالی ترین وقت جهت عرضه آخرین ابداعات صنعت مد و پوشاک بوده هست. مثل این لباس عجیب مهناز افشار.

بهرام خان رادان و سحر زن دولتشاهی، در حاشیه نخستین اکران “چهارراه استانبول”.

خانم های بازیگرِ” عرق سرد” در مراسم نخستین اکران این فیلم در پردیس ازادی. سحر دولتشاهی، باران کوثری، هدی زین العابدین و لیلی جان رشیدی.

شیلا خداداد در هیچ فیلمی از جشنواره امسال حضور ندارد، ولی خب دلش مراسم جشنواره میخواهد و با همسرش به پردیس آزادی رفته است.

محمدرضا غفاری عزیز در نشست خبری “جاده قدیم” منیژه حکمت.

بانو مهتاب کرامتی، در همین نشست خبری. بزرگراه قدیم تنها فیلم مهتاب در جشنوراه امسال است.

ترلان زن قبول نیست، باید لب ها را هم سیاه میکردی!

سلفی لیندا کیانی در کنار شبنم مقدمی، بهرام رادان، مصطفی کیایی و سایرین در افتتاحیه جشنواره.

تیپ های خز مسخره در اکران مغز های کوچک زنگ زده.

شبنم قلیخانی هم یکی از عکاس ها را گیر انداخت تا در راهرویی خلوت از او تصویر بگیرد.

هومن: میخوای باهاش چیکار کنی؟

نوید: با چی؟

هومن: با گروه تحریریه سایت عالی ترین بازیگر مکمل دیگه! :))

نوید: اصلا هم خنده آمیز نبود.

عکس های غیر جشنواره ای را با این تصویر قشنگ که خبر از بابا شدن محسن تنابنده میدهد شروع میکنیم. امیدواریم قدم نامی جان پر از خیر و خوش حالی جهت محسن و خانواده عزیزش باشد. چه عجب یک نفر یک اسم درست و حسابی جهت فرزند اش گزینش کرد.

امیررضا دلاوری و سامیه لک در نمایی از سریال “آنام”، ساخته تازه جواد افشار که این شب ها از تلویزیون پخش میشود. سریالی که ندیده ام جایی سخنی از آن باشد، این یعنی خیلی مخاطب جذب نکرده هست. البته هنوز شروع کار است و سریال های جناب افشار 100 قسمت طول میکشد تازه خط داستانی سریال مشخص شود.

سلفی جالب علیرضا جهانبخش با جایزه عالی ترین بازیگر هفته لیگ هلند.

شخصیت واقعی رابین هود بالاخره لو رفت.

جدا از شوخی این چه کیکی است که نزدیکان و دوستان جهت حامد گرفته اند؟! خب حالا یک نفر علاقه پول هست، شما باید آبرویش را ببرید؟!

عذاب و شکنجه معنوی و جسمی بالاتر از این تصویر فرهاد بشارتی در زمستانِ شمال سراغ دارید؟؟

سلفی هلیا امامی و گربه ایرانی اش. از آن گربه های سوسولی که استخوان مرغ را با پا بعد میزند و کنسر مخصوصش را میخورد. نمیداند سر همین یک تکه استخوان در کوچه جنگ تن به تن به راه می افتد.

حتما دلیلی داشته که احمد ایراندوست این تصویر از خود را منتشر کرده. قطعا دلیلی داشته و به کسی قولی داده است.

تفریحات لاکچری مهدی قربانی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون.

رامین رضائیان طی این سلفی از مدل موی جدیدش رو نمایی کرد. بازیکن ها را میفرستیم اروپا فوتبال یاد بگیرند، ولی زیاد جلف بازی یاد میگیرند.

لطفا پیش از نوشتن کپشن جهت تصویر گندمی هایتان کمی دقت کنید، شاید خروجی خوشایند نباشد :))

عجب! بازیکنان پرسپولیس دور عابر بانکشان جمع شده است و این تصویر را گرفتند. تمام تلاش خود را میکنم تا به جوراب های تفرت انگیزشان توجه نکنم.

بابک حمیدیان، مینا ساداتی و ستاره اسکندری، در روزهای ضبط فیلم “سرو زیر آب” ساخته محمدعلی باشه آهنگر که یکی از خوب های احتمالی جشنواره خواهد بود.

مهتاب ثروتی بازیگر جوان سینما و تئاتر با موهای مجعد همیشگی اش در نمایی از فیلم سینمایی “دون ژوان” که اشاره ای به عوامل آن نشده است.

سلفی بنیامین و رفیق افغانستانی اش آقا شاه ولی.

قبلاً شلوار ها کمی پارگی داشتند، ولی حالا پارگی ها اندکی شلوار دارند.

توضیحات هادی حجازی فر در مورد تیتر های عجیبی که سایت ها از اظهاراتش راجع به حضورش در فیلم “به وقت شام” زده اند. خیلی سخت نگیر هادی جان، کسب و کارشان است.

پدر و مادر عزیز امید حاجیلی در پنجاهمین سالگرد ازدواجشان که در کنسرت پسرشان مراسم خوش حالی گرفته شد. امیدواریم هر لحظه سلامت و خوشبخت باشند.

این پست محسن مسلمان یعنی اینکه مهدی رحمتی در اکثر مواقع حرف چرت میزند :)) یک تبریک گفتن هم بلد نیستند.

مهران مدیری و دخترش شهرزاد زن در مراسم خوش حالی تولد دخترش که در یک رستوران لوس برگزار شده است بود. آرزوی سلامتی و سعادت داریم جهت خانواده محترم مدیری.

محسن چاوشی با گزینش این تصویر غمگین از فریدون، مراسم خوش حالی تولد او را تبریک گفت. تصویری به غمگینی صدای فروغی. روحش شاد و یادش گرامی باد.

گویا زیاد از خوشپوشی فرهاد مجیدی تعریف کردیم، شورش در آمد.

عشق و حال طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) با یکه تازی تیمشان ادامه دارد، مهراب هم که پیشگام این علاقه و حال است.

پست های بنیامین خیلی خوب و جالب هستند، ولی نحوه بیان و مدل مثلاً خاص او حسابی حوصله سر بر هست. نشانه گذاری ها و شماره هایی که کاملاً الکی در کپشن میگذارد و سایر اداهایی که شاهدش هستید.

پ.ن: روح همسر اول بنیامین شاد.

پژمان بازغی و آزاده زارعی در راه اصفهان. جهت چه کاری و کدام فیلم، نمیدانیم.

ابراز دلتنگی تینا پاکروان جهت فرزندانش. آرزوی سلامتی داریم جهت همه کوچولو های عزیز.

وحید خان شمسایی هستند، رکورددار “سایق” تعداد گل ملی در جهان. رکوردی که بود و دیگر نیست.

گذر وقت با مهدی فحیم زاده، به روایت مهدی فخیم زاده. تنشان سلامت.

شهرام جان هنرنمایی پسرت بسیار قشنگ و چشمگیر هست، همین را الگو کن و تتو بزن. باور کن از نصف تتو هایی که ولیبالیست ها میزنند قشنگ تر است.

ستاره پسیانی و تقدیر از هوتن شکیبا و سایر مردمی که موفقیتش در جشنواره تئاتر فجر را تبریک گفته بودند.

عکس تازه آیدا نامجو که این روز ها از سواری کردن روی موج “سریالی” پیش آمده جهت وی لذت میبرد.

روز و شب های الناز شاکردوست اینگونه می گذرد. آرزوی اصلاح و سلامتی داریم جهت الناز عزیز.

البته آنقدر ها هم که تصویر اوج نشان میدهد سخت نمیگذرد!

سلفی ملیکا زارعی در حال برف بازی در کنار مادرش. مادری که ماشاالله از خواهرش مریلا زارعی هم جوانتر نشان میدهد.

اگر علیرضا حقیقی باشی، میتوان کت تک بپوشی و از روی آن هم پالتو به تن کنی و همه اتفاق نظر داشته باشند که چقدر خوشتیپی. مبحث خوشتیپی است و از علی ضیا بابت اهمیت ندادن به وی عذر میخواهیم.

رضا رفیع و طنازی هایش با طب سوزنی.

تبریک فراوان به اشکان دژاگه عزیز که بعد از مدت ها بدون تیم ماندن به یکی از تیم های اصیل انگلستان یعنی ناتینگهام فارست پیوسته هست. تیمی که با دو بار قهرمانی لیگ قهرمانان لقب غول خفته اروپا را از آن خود دارد. امیدواریم این غول با اشکان و همتیمی هایش باز بیدار شود.

با این خاطره بازی محمد بحرانی از هزار سال پیش مطلب امروز را به آخر می بریم. ممنون از اینکه همراهمان بودید، تا فردا، خداوند بزرگ یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | بازیگر | تصویری | سینمای | جشنواره | جشنواره | سینمایی | بازیگران | کاخ جشنواره | جشنواره فیلم

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (630)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs